piątek, 28 grudnia 2012

Żeby Sylwester nie był w pojedynkę

Jak znaleźć chłopaka na kilka minut przed Sylwestrem? Przede wszystkim nie można panikować. Nikt nie pójdzie na imprezę z histeryczką. Sprawiaj wrażenie, jakbyś w ogóle się nie przejmowała faktem, że nie masz:
a) z kim iść
b) dokąd iść
c) w czym iść
Nawet jeśli Sylwester jest za kilka godzin, możesz sobie jakoś poradzić.

Sposób na rasową podrywaczkę
Dzwonisz do najfajniejszego faceta, jakiego znasz i pytasz go, co robi w Sylwestra. Tak, tak po prostu. Nie masz czasu na kilkumiesięczne podchody i ceregiele. Musisz walić prosto z mostu, czas zachrzania, jak oszalały. Jeśli on odpowie: jeszcze nie wiem - jesteś uratowana. Zanim zdąży cokolwiek powiedzieć musisz go przytłoczyć jakąś świetną propozycją. Albo nawet nie jakąś świetną, ale propozycją. Najlepiej jakąś lekko prowokującą. Wtedy masz większe prawdopodobieństwo, że się zgodzi. Jeśli się nie zgodzi, nie przejmuj się. Najważniejsze to nie panikować, można skorzystać z kilku innych sposobów.

Sposób na mniej rasową podrywaczkę
Podobny do pierwszego sposobu. Z tą różnicą, że dzwonisz do faceta, który tobie się nie podoba, ale masz pewność, że on dla ciebie zatańczyłby nago sambę na środku miasta.

Sposób na kumpla geja
Dzisiaj prawie każda z nas ma kumpla o orientacji homoseksualnej. Byłam na imprezach z wieloma facetami, ale najlepiej zawsze bawię się w towarzystwie gejów. Są otwarci, lubią kobiety i mają pełne barki. Zadzwoń do kumpla geja, on na pewno przygarnie Cię pod swoje skrzydła. To nie musi być bliski kumpel. To może być kumpel twojej koleżanki. Oni naprawdę są otwarci.

Sposób na eks
To jest hardcorowy sposób, ale można z niego skorzystać. Jeśli naprawdę nie chcesz spędzić sylwestra w pojedynkę, wykonaj telefon do eks. Upewnij się, że nadal jest sam, zanim zaproponujesz mu wspólną imprezę. I na miłość boską, nie dzwoń do niego, jeśli to on z tobą zerwał. Wystarczy poniżania w starym roku.

Sposób na brata
Zawsze możesz iść z bratem. Nie znam brata, który nie zabierze swojej siostrzyczki na imprezę. Jeśli będzie się stawiał, szantażuj go! Przecież masz kilka domowych asów w rękawie. Ewentualnie niech załatwi ci na ten wieczór jakiegoś kumpla.

Sposób na fejsa
Tonący brzytwy się chwyta, ja wiem, ale zawsze można wrzucić na facebooka zapytanie, czy ktoś by cię przygarnął, bo Daniel Craig, z którym miałaś iść właśnie złamał nogę.

Sposób na Kuźniara
W ostateczności możesz zostać w domu, wypić butelkę wina i spędzić Sylwestra przed TVN24 w towarzystwie niezawodnego Jarka Kuźniara. Mimo że to trochę uboga forma spędzania wolnego czasu, może okazać się najlepsza. Bo przecież chodzi o to, żeby czuć się tego dnia, jak najlepiej.

To napisałam ja - Holigoli

3 komentarze:

 1. jak to nie znasz brata, który nie zabrałby siostry na imprezę?! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. zapomniałam o Tobie. :D Biedna Twoja siostra.
  Holigoli

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog.

  Tak, to brzmi obrzydliwie. Ale nie mam czasu, idę czytać resztę postów.

  OdpowiedzUsuń